Magic Break

MAGIC BREAK 2020
LAST APRIL
End of an Era
18-21.04.2020
Antalya

15 yıl boyunca on binlerce Magician’ı her yıl başka yeniliklerle karşılayan Akdeniz’in en büyük konaklamalı festivali Magic Break, katılımcılarını bu kez bir devri sonlandırmaya çağırıyor.

18-21 Nisan 2020 tarihli son buluşmamızın ardından, 2006’dan beri sayısız güzel anımıza ve nice ilklerimize, bir o kadar da sonlarımıza ev sahipliği yapmış “Magic ayı” Nisan ile vedalaşıyoruz.

Bugüne kadarki tüm Nisan’lardan ayrışarak hafızalara kazınacak bir seremoniye hazır olun…

Magic Break standartları olan dünya çapında lineup ve ultra-her-şey dahil konaklama haricindeki her şey, herkese sürpriz olacak.
Nisan’ı bulduğumuz gibi bırakmamaya ve izimizi daha da unutulmaz kılmaya geliyoruz…

‘Son Nisan’ın tadını hep beraber çıkaralım!

En avantajlı fiyatlarla early bird rezervasyonlar 6 Ocak’ta başlıyor. Ayrıntılı bilgi çok yakında…

magicbreaktr.com/
instagram.com/magicbreak
facebook.com/magicbreaktr

———

Famous for welcoming tens of thousands of Magicians every year with new additions to what’s already the largest festival of the Mediterranean with accommodation, this time Magic Break invites its participants to end an era.

Following our last date on April 18-21 2020, we will be bidding farewell to April, the “month of Magic”, which has been home to countless good memories, many firsts and just as much lasts since 2006.

Get ready for a ceremony that will make this April diverge from all the others and be forever imprinted in memory…

Aside from a world class lineup and ultra-all-inclusive accommodation, which are Magic Break standards, everything will take everyone by surprise.

We are coming to not to leave April as we have found it and to make our mark even more unforgettable…

Let’s make it count and cherish the ‘Last April’ all together!
Early bird bookings start on January 6 at the most advantageous rates. Further info soon…

magicbreaktr.com/
instagram.com/magicbreak
facebook.com/magicbreaktr

Derin bir nefes alın ve kalkışa hazırlanın…
Benzersiz bir yolculuk şimdi, burada başlıyor ve 20-23 Nisan tarihleri arasında 14 yıllık Magic Break tarihinin en farklı, en iddialı durağı “Planet Magic”e inişle sonlanıyor.

Binlerce Magician’ın yakın takibiyle havalanan GM-2019, Dünya ile tüm bağlarının kesildiği heyecan verici serüveninin ardından Planet Magic’e sürpriz bir iniş yaptı.
Asıl maceraysa henüz başlamadı…
Burası, tüm hayatları yılın 362 günü o ‘muhteşem parti’yi yaratıp 3 gün de sonuna kadar eğlenmekle geçen yerlileriyle henüz keşfedilmemiş bir gezegen. Gençliğin ve özgürlüğün hüküm sürdüğü bu parti gezegeninde müziğin, dansın, keyifli aktivitelerin, deniz ve güneşin, ya da yiyip içmenin, kısaca eğlencenin sınırı yok!
Tıpkı ‘her şey dahil’ konseptiyle Türkiye’nin en büyük bahar festivali Magic Break gibi…

GM-2019’un Magician mürettebatı da aynı şeyi düşünmüş olacak ki Planet Magic’in yolları bu yıl dünyamızdan ilk kez Magician’lar için açılacak.

Yerlilerin özel davetiyle, yanımızda dans müziğin dünya sahnesindeki en iyi temsilcileriyle tüm bir hafta sonu boyunca konuk olacağımız Planet Magic’te yerinizi almak ve hayatlarımızın macerasında bize eşlik etmek için rezervasyonlar başladı!

Magic Break 2019 || “A New Planet” hakkında ayrıntılı bilgi, fiyat listesi ve rezervasyon:
magicbreaktr.com