Magic Break

Derin bir nefes alın ve kalkışa hazırlanın…
Benzersiz bir yolculuk şimdi, burada başlıyor ve 20-23 Nisan tarihleri arasında 14 yıllık Magic Break tarihinin en farklı, en iddialı durağı “Planet Magic”e inişle sonlanıyor.

Binlerce Magician’ın yakın takibiyle havalanan GM-2019, Dünya ile tüm bağlarının kesildiği heyecan verici serüveninin ardından Planet Magic’e sürpriz bir iniş yaptı.
Asıl maceraysa henüz başlamadı…
Burası, tüm hayatları yılın 362 günü o ‘muhteşem parti’yi yaratıp 3 gün de sonuna kadar eğlenmekle geçen yerlileriyle henüz keşfedilmemiş bir gezegen. Gençliğin ve özgürlüğün hüküm sürdüğü bu parti gezegeninde müziğin, dansın, keyifli aktivitelerin, deniz ve güneşin, ya da yiyip içmenin, kısaca eğlencenin sınırı yok!
Tıpkı ‘her şey dahil’ konseptiyle Türkiye’nin en büyük bahar festivali Magic Break gibi…

GM-2019’un Magician mürettebatı da aynı şeyi düşünmüş olacak ki Planet Magic’in yolları bu yıl dünyamızdan ilk kez Magician’lar için açılacak.

Yerlilerin özel davetiyle, yanımızda dans müziğin dünya sahnesindeki en iyi temsilcileriyle tüm bir hafta sonu boyunca konuk olacağımız Planet Magic’te yerinizi almak ve hayatlarımızın macerasında bize eşlik etmek için rezervasyonlar başladı!

Magic Break 2019 || “A New Planet” hakkında ayrıntılı bilgi, fiyat listesi ve rezervasyon:
magicbreaktr.com