Magic Break

Magic Break 2018 – Free Spirits

Geride bıraktığımız koca 12 senenin ardından, Magic Break ütopyasının en önemli karakteristiklerinden biri olan özgürlüğü 13. yılımızda kucaklıyoruz.

Dilediğiniz kadar dans edeceğiniz, mutluluğu en farklı şekilde, özgür bir ruh olmanın verdiği hazzı en güzel şekilde yaşayacağınız kutsal bir haftasonu sizleri bekliyor.

3 kere üst üste olmak üzere, Antalya’daki en kompakt festival oteli olan, manzarasıyla, kumuyla, deniziyle muhteşem bir alana sahip olan Pegasos zinciri oteller tekrardan bizi çağırıyor.

Binlerce özgür ruhun 21-24 Nisan tarihinde buluşacağı, 6 farklı sahnede 40’tan fazla DJ’i dinleyebileceği her şey dahil konseptli Türkiye’nin en büyük bahar festivali Magic Break’in 1.faz bilet satışlar başladı!

Rezervasyon ve detaylı bilgi için : www.magicbreaktr.com

Magic is something you make…

After leaving 12 monumental years behind, we are embracing freedom, one of the most important characteristics of Magic Break, for it’s 13th year. A holy weekend is ahead us where we can dance as much as we like, experience the happiness in the most different, and enjoy to be a free spirit in the most beautiful way.

Pegasos Hotels, 3 years in a row, summons us once again as the most compact festival hotel in Antalya region with it’s beautiful view, golden sand and clearest sea.

With its all inclusive concept happening on 21-24 April this year accompanied by more than 40 DJs on 6 different stages where thousands of free spirits will reunite, the biggest spring festival of Turkey, Magic Break’s 1. Phase ticket sales have started.

For reservations and info : www.magicbreaktr.com

Magic is something you make…