Genel

THASSOS ISLAND GROOVE

 

 

 

ATSOU ● AVANGART TABLDOT ● CÜNEYT ÖZTÜRK ●DAVID MAYER

 • DOCTOR K ● LE CROQUE ● MIRET
 • NOEMA●RABIH RIZK ● SABO
 • STAVROZ●S&W ● TUNNELVISIONS
 • UNDERS 

and many others..

 

 

Island Groove :

Thassos’un büyüleyici doğasında, iyi müzik eşliğinde, kendin gibi insanlarla birlikte gerçekleştirdiğin buluşma ritüeli.

Island Groove bu sene, 14 – 17 Haziran tarihleri arasında, gün ortasından gecenin ilerleyen saatlerine kadar La Scala plajında gerçekleşecek elektronik müzik performanslarıyla birlikte adanın büyülü dokusunu keşfetmeniz için sizi Thassos’a davet ediyor.

 

1.Gün – ÇARŞAMBA           |  İSTANBUL – THASSOS ADASI

ısland Groove Thassos için akşam saat 23:50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 00:20 Zincirlikuyu TAT Towers önü, 00:40 İncirli Ömür Plaza Önünden misafirlerimizin alınması ve Tekirdağ, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına hareket ile turumuz başlıyor. Sınır geçişinde Gümrük / Passaport işlemlerini takiben Alexandropouli (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine) ve Xanthi (İskeçe) üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

 

2.Gün – PERŞEMBE              | THASSOS ADASI

Sabah erken saatlerde Feribot ile Keramoti limanın’dan Thassos Adası’na geçiyoruz. (Odalara giriş saat 14:00)  Tüm gün deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Etkinlik alanımız Limenas bölgesine 2 km mesafedeki La scala beach.Her yarım saatte bir limenas bölgesinden ücretsiz servisler ile etkinlik alanına gidebilirsiniz.Otomobil, Atv, Motorsiklet ve bisiklet kiralamak için bölge rehberlerimizden yardım alabilirsiniz.Etkinlik alanında Yeme-İçme ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

 

 

3.Gün – CUMA                     | THASSOS ADASI-İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Her yarım saatte bir limenas bölgesinden ücretsiz servisler ile etkinlik alanına gidebilirsiniz.Otomobil, Atv, Motorsiklet ve bisiklet kiralamak için bölge rehberlerimizden yardım alabilirsiniz.Etkinlik alanında Yeme-İçme ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

 

4.Gün – CUMARTESİ                        | THASSOS ADASI-İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Her yarım saatte bir limenas bölgesinden ücretsiz servisler ile etkinlik alanına gidebilirsiniz.Otomobil, Atv, Motorsiklet ve bisiklet kiralamak için bölge rehberlerimizden yardım alabilirsiniz.Etkinlik alanında Yeme-İçme ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

 

5.Gün – PAZAR         | THASSOS ADASI-İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odalarımızı boşalttıktan sonra serbest zaman.Island Groove Thassos kapsamında La scala’da son gün bir etkinlik yok.  16.45 Feribotu ile Keramoti’ye geçip oradan sınır kapısına geliyoruz. Pasaport gümrük ve Free shop alış verişlerinden sonra Meriç Nehri üzerinden geçerek İpsala Türk Sınır Kapısında yapacağımız pasaport ve gümrük işlemleri sonrası İpsala, Keşan, Tekirdağ yolunu takip ederek gece geç saatlerde İstanbul’a ulaşıp, sizleri tur başlangıcında almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu bitiriyoruz.

 

Festival Mekanı

Uygun tarihler

 • Thassos island

  + daha fazla bilgi
  Maksimum:

  Bilet ÖzellikleriThassos Island Groove

  Alkol seçeneği:Fiyata dahil değildir.

Özellikler

 • Thassos Island Groove

Line Up

Üzgünüz, henüz festival hakkında bir değerlendirme yapılmamış.