Genel

Hipnotik setleri ve göz alıcı sahne perfonmansı ile techno’nun melodiğinden endüstriyeline dalgalanan İtalyan kraliçe Deborah De Luca Label Project sunumuyla 10 Kasım’da İstanbul’da ZORLU PSM Studio’da!

#LabelProject

– 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilirler.

Bilet Al

Festival Mekanı

Uygun tarihler

 • Deborah De Luca @Zorlu PSM, Studio, İstanbul

  Deborah De Luca @Zorlu PSM, Studio, İstanbul

  + daha fazla bilgi
  Maksimum:
  Başlangıç fiyatı
  80,00
  Tarihleri seçin

  Bilet ÖzellikleriDeborah De Luca @Zorlu PSM, Studio

  Eary Bird biletleri 16 € olup kapıda 25 € olacaktır.

  Alkol seçeneği:Alkol dahil değildir.

Zorlu PSM

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM), faaliyetlerine başladığı Ekim 2013’ten bugüne, dünyaca ünlü prodüksiyonları, müzik festivallerini, Broadway müzikalleri ile opera, tiyatro, klasik müzik, caz, dans ve elektronik müzik gibi çeşitli alanlarda birçok sanatçı, grup ve DJ’yi konuk ediyor ve büyüleyici performanslarını izleyiciyle buluşturuyor.

Zorlu PSM’nin konser ve etkinlik alanları

Zorlu PSM’de 2.200 kişi oturmalı, 3.200 kişi ayakta (sahne üzeri kullanılıyor) ve 4.200 hibrid (ayakta ve oturmalı), Turkcell Sahnesi, 1.000  kişi kapasiteli (açık alan) PSM Amfi, 1.000  kişilik Sky Lounge, 700 koltuk kapasiteli Turkcell Platinum Sahnesi, bu sezon yenilenen, 200-750 kişi kapasitesiyle Studio, etkinlikler öncesi ve sonrasında vakit geçirilecek sosyal bir alan haline gelen 60 kişiyi misafir edebilen CHEERS ve 1.300 konuk kapasiteli Fuaye/Diğer Alanlar bulunuyor. Pek yakında 110 kişilik kapasitesi ve özel atmosferiyle cazseverlerle buluşmaya hazırlanan, yepyeni bir caz kulübü Velvet da kapılarını açacak.

Gerek sunulan programın içeriğinin zenginliği, gerekse ulaşım kolaylığıyla misafirlerini sanata daha da yakınlaştıran Zorlu PSM, şehir sakinlerinin hayatında önemli bir yer alarak, sürekli yaşayan bir sosyalleşme alanı halini alıyor.

Daha fazla

Özellikler

 • Deborah De Luca @Zorlu PSM, Studio

Line Up

 • Deborah De Luca
 • 2 Secret Guest

Üzgünüz, henüz festival hakkında bir değerlendirme yapılmamış.