Genel

Minimal Techno efsanesi Boris Brejcha, ‘’FCKNG Serious Labelnight’’ kapsamında Label Project’in sunumuyla 6 Ekim’de İstanbul’da!

2006 yılından beri müzik endüstrisinde olan ve bu yıllara 5 albüm sığdıran, yenilikçi ve deneysel bir profile yönelerek kendi isimlendirdiği ‘’High-Tech Minimal’’ genre’ının temellerini atan ve yanına Ann Clue ve Deniz Bul’u da alarak ‘’Fckng Serious” plak şirketini kuran Boris Brejcha, muhteşem ışık şovları ve sahnesiyle İstanbul’un en iyi performans sanatları merkezlerinden Zorlu PSM’nin Ana Tiyatro sahnesinde!

*VIP Bilet nedir?

VIP bilet ile sahnenin arkasına kurulacak olan özel alanda daha rahat dans edebilir, sanatçılara daha yakın olabilirsiniz.

**Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilirler.

Bilet Al

Festival Mekanı

Uygun tarihler

 • FCKNG Serious Labelnight w/ Boris Brejcha

  FCKNG Serious Labelnight w/ Boris Brejcha

  Sadece giriş içerir

  + daha fazla bilgi
  Maksimum:

  Bilet ÖzellikleriFCKNG Serious Labelnight w/ Boris Brejcha

  100 TL kişi başı bilet fiyatı

  Alkol seçeneği:Alkol dahil değil

Zorlu PSM

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM), faaliyetlerine başladığı Ekim 2013’ten bugüne, dünyaca ünlü prodüksiyonları, müzik festivallerini, Broadway müzikalleri ile opera, tiyatro, klasik müzik, caz, dans ve elektronik müzik gibi çeşitli alanlarda birçok sanatçı, grup ve DJ’yi konuk ediyor ve büyüleyici performanslarını izleyiciyle buluşturuyor.

Zorlu PSM’nin konser ve etkinlik alanları

Zorlu PSM’de 2.200 kişi oturmalı, 3.200 kişi ayakta (sahne üzeri kullanılıyor) ve 4.200 hibrid (ayakta ve oturmalı), Turkcell Sahnesi, 1.000  kişi kapasiteli (açık alan) PSM Amfi, 1.000  kişilik Sky Lounge, 700 koltuk kapasiteli Turkcell Platinum Sahnesi, bu sezon yenilenen, 200-750 kişi kapasitesiyle Studio, etkinlikler öncesi ve sonrasında vakit geçirilecek sosyal bir alan haline gelen 60 kişiyi misafir edebilen CHEERS ve 1.300 konuk kapasiteli Fuaye/Diğer Alanlar bulunuyor. Pek yakında 110 kişilik kapasitesi ve özel atmosferiyle cazseverlerle buluşmaya hazırlanan, yepyeni bir caz kulübü Velvet da kapılarını açacak.

Gerek sunulan programın içeriğinin zenginliği, gerekse ulaşım kolaylığıyla misafirlerini sanata daha da yakınlaştıran Zorlu PSM, şehir sakinlerinin hayatında önemli bir yer alarak, sürekli yaşayan bir sosyalleşme alanı halini alıyor.

Daha fazla

Özellikler

 • FCKNG Serious Labelnight w/ Boris Brejcha

Line Up

 • Boris Brejcha
 • Ann Clue
 • Deniz Bul
 • Theydream

Üzgünüz, henüz festival hakkında bir değerlendirme yapılmamış.